Macaristan’ın Gyor şehrinde bulunan Szechenyi Istvan Üniversitesi bünyesindeki Radio Frequency Test Laboratory (RFTL) ile işbirliği yapmakta olan firmamız, RFTL’yi Türkiye’de temsil etmektedir. Özellikle RF/Radio test standartlarına göre ISO 17025 akreditasyonu kapsamında test ve raporlama hizmetleri sunabilen laboratuvar altyapısı ile kablosuz haberleşme cihaz ya da sistem geliştirenlerin ihtiyaçlarını gidermektedir. Macaristan’ın ulusal akreditasyon kuruluşu (NAH) tarafından akredite olan laboratuvarın akreditasyon kapsamına buradan ulaşabilirsiniz. NAH, Türkiye’nin ulusal akreditasyon kuruluşu TÜRKAK ile eşdeğer olup her ikisi de uluslararası bir çatı kuruluş olan ILAC’ın üyesidir. NAH akredite şekilde uygulanan testler ve raporlar, tüm dünyada ISO 17025 kapsamında geçerlidir.

RFTL laboratuvarına ister numune göndererek isterse ziyaret ederek test hizmeti alabilirsiniz. Kablosuz haberleşme cihaz ve sistemlerinizin test ve sertifikasyonları için bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi alın.

RFTL laboratuvarında test edilecek numunelerini aşağıdaki adrese takip numarası olan bir kargo ile iletmenizi rica ediyoruz:

Alıcı: Radio Frequency Test Laboratory (RFTL)
Adres: Szechenyi Istvan University, Egyetem ter 1., L3-20. H-9026 Gyor, HUNGARY

Aşağıdaki formu doldurarak ihtiyacınız olan test ve sertifikaların detaylarını bize iletin: