Tasarımdan Piyasaya Elektromanyetik Uyumluluk (Levent Sevgi)

Haziran 2019’da ikinci baskısı yayımlanan, Prof.Dr. Levent Sevgi tarafından kaleme alınan Tasarımdan Piyasaya Elektromanyetik Uyumluluk başlıklı kitaba Ege Test Center olarak sponsor olduk. Elektromanyetik Uyumluluk (EMC) alanında az sayıdaki Türkçe kaynaktan biri olan bu kitaba sponsor olmanın sevincini yaşarken Prof.Dr. Levent Sevgi’ye bu eseri için bir kez daha teşekkür ediyoruz.

Tasarımdan Piyasaya Elektromanyetik Uyumluluk kitabının ikinci baskısı, ilk baskısında olduğu gibi, sponsorlar aracılığı ile basılmış ve sponsorlar aracılığı ile ilgilenenlere ulaştırılmaktadır. Bu EMC kitabının ikinci baskısı için sponsorlardan birisi de kuruluşumuz Ege Test Center olmuştur.

Sınırlı sayıda basılan bu kitabı temin etmek isteyenler 22-25 Eylül 2019 tarihlerinde düzenlenecek olan EMC Türkiye 2019‘yu ücretsiz ziyaret edebilirler. Bu değerli kitaptan elimizde sınırlı sayıda bulunduğu için bir kısmını EMC Türkiye 2019’da ücretsiz olarak dağıtacağız, bir kısmını da etkinliğe gelemeyecek olanlara kargo ile ulaştıracağız.

EMC kitabını temin etmek istiyorsanız aşağıdaki formu doldurmanızı rica ediyoruz. EMC Türkiye 2019’a katılacak olanlar formu doldurarak şimdiden kitaplarını ayırtabilir ve etkinlik tarihlerinde standımızı ziyaret ederek ücretsiz teslim alabilirler. EMC Türkiye 2019 konferansına katılamayacak olanlar ise adres bilgilerini de girerek ücretli şekilde kitabı temin edebilirler. Online ödeme linki aşağıdaki formu doldurduktan sonra email adresinize iletilecektir.